poniedziałek, 18 październik 2021

Konsultacje społeczne

https://www.chocen.pl/8-aktualnosci/6855-konsultacje-spoleczne.html
Gmina Choceń bierze udział w pilotażowym projekcie REGIOGMINA „Usytuowanie na poziomie samorzą [...]

Gmina Choceń bierze udział w pilotażowym projekcie REGIOGMINA „Usytuowanie na poziomie samorządów lokalnych instrumentów wsparcia dla MŚP, działających w oparciu o model wielopoziomowego zarządzania regionem.”

Na potrzeby projektu został przygotowany projekt Lokalnego Programu Rozwoju Gospodarczego w związku z tym zapraszamy Państwa do udziału w konsultacjach projektu. Zainteresowane osoby mogą zapoznać się z projektem dokumentu na stronie internetowej www.chocen.pl oraz w siedzibie  Urzędu Gminy Choceń w godzinach pracy Urzędu.

 Uwagi i opinie można składać w formie pisemnej bądź drogą elektroniczną na formularzu zamieszczonym na stronie www.chocen.pl. Wypełnione formularze należy dostarczyć do Urzędu Gminy lub przesłać pocztą tradycyjną na adres Gmina Choceń ul. Sikorskiego 12, 87-850 Choceń. 

Pierwsze spotkanie konsultacyjne odbędzie się w dniu 19.10.2021 o godzinie 15.00 w Sali Konferencyjnej Urzędu Gminy

Uwagi i opinie należy przedstawić w terminie od 19.10.2021 do 22.11.2021

Program Rozwoju - pobierz
Karta opinii - pobierz

Powrót

Polecane artykuły:


Serdecznie zapraszam do wsparcia OSP Choceń w konkursie Facebooka zorganizowanego przez firmę DRAGON WINCH.

Do wygrania lina syntetyczna, torba, kompresor, szekle i inny sprzęt tak potrzebny nam podczas działań.Wystarczy, że pod postem konkursowym DRAGON WINCH odnajdziesz i polubisz zdjęcie naszego str [...]

Zarządzenie w sprawie powołania Dyrektora Choceńskiego Centrum Kultury – Biblioteka

W dniu dzisiejszym, po zasięgnięciu opinii stowarzyszeń zawodowych i twórczych, Wójt Gminy Choceń Roman Nowakowski wręczył zarządzenie w sprawie powołania Dyrektora Choceńskiego Centrum Kul [...]