czwartek, 01 marzec 2018

Siłownie i place zabaw w parkach w Śmiłowicach i Czerniewicach

https://www.chocen.pl/8-aktualnosci/4615-silownie-i-place-zabaw-w-parkach-w-smilowicach-i-czerniewicach.html
Mieszkańcy Śmiłowic i Czerniewic już od marca będą mogli korzystać z siłowni i placów zabaw [...] Mieszkańcy Śmiłowic i Czerniewic już od marca będą mogli korzystać z siłowni i placów zabaw zamontowanych w parkach. Wniosek złożony przez Stowarzyszenie dla Rozwoju Gminy Choceń na „Budowę infrastruktury rekreacyjnej w parkach w Śmiłowicach i Czerniewicach” został rozpatrzony pozytywnie przez Urząd Marszałkowski. W ramach projektu zostaną zamontowane siłownie zewnętrzne oraz nowe elementy placu zabaw. Stowarzyszenie na ten cel otrzyma pomoc w wysokości 38.500 zł. Wkład własny pochodzi z budżetu samorządu gminy. Całą realizacją projektu – od wniosku po rozliczenie - zajmuje się kierownik Referatu Gospodarczego Pan Dawid Dalmann. W ostatnim czasie wyłoniono wykonawcę, który zamontuje siłownie do końca marca br.

Ogromny udział w realizacji zadania mieli pracownicy Urzędu Gminy oraz osoby aktywnie działające w Stowarzyszeniu Dla Rozwoju Gminy Choceń, którego Prezesem jest Pan Leszek Skalski. Wszystkim zaangażowanym za ogromną pracę dziękujemy.

Wniosek o przyznanie pomocy złożony był poprzez Lokalną Grupę Działania Dorzecza Zgłowiączki do Urzędu Marszałkowskiego w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego PROW na lata 2014-2020.

https://www.chocen.pl/8-aktualnosci/4368-silownia-i-plac-zabaw-w-parkach-w-smilowicach-i-czerniewicach.html

Powrót

Polecane artykuły:


Od lipca rusza nabór wniosków o 300 plus

Już niebawem, bo od 1 lipca ZUS zacznie przyjmować wnioski o wsparcie z programu „Dobry start 300 plus” na nowy rok szkolny 2022/2023. Podobnie jak w ubiegłym roku wnioski będą przyjmowane wy [...]

Komunikat

Uprzejmie informujemy, że od dnia jutrzejszego tj. 22.06.2022 r. wystąpią utrudnienia w ruchu, w ciągu drogi Szczytno-Ługowiska. Wszystkie prace potrwają dwa dni i mają związek z układaniem n [...]