wtorek, 27 kwiecień 2021

Szczepienia przeciw COVID – 19 w Choceniu tzw. DRIVE THRU.

https://www.chocen.pl/8-aktualnosci/6558-szczepienia-przeciw-covid-19-w-choceniu-tzw-drive-thru.html
W maju na dużo większą skalę ruszają szczepienia. Ma to się odbywać poprzez Powszechne Punkty [...] W maju na dużo większą skalę ruszają szczepienia. Ma to się odbywać poprzez Powszechne Punkty Szczepień , które są organizowane równolegle obok obecnie działających. Najbliższy nam będzie zorganizowany w Chodczu w nowej szkole „rolniczej”. Jednocześnie będą uruchamiane punkty szczepień z samochodu czyli tzw. Drive Thru. Jak to będzie wyglądało? Podjeżdżamy w wyznaczone miejsce samochodem, wypełniamy ankietę, konsultacja lekarska, następnie wystawiamy rękę z samochodu a pracownicy szczepią nas na Covid – 19. Następnie zjeżdżamy na parking i po odczekaniu 15 minut jedziemy do domu. Taki punkt będzie uruchomiony w Choceniu na placu targowym.  

Punkt będzie czynny każdego dnia, a w soboty po zakończeniu handlu na targowisku. Dziennie ma być szczepionych 400 pacjentów. Pierwsze szczepienia zaraz po świętach majowych. Nie ma żadnych ograniczeń geograficznych. Szczepic się mogą zarówno nasi mieszkańcy jak i inni z powiatu i z miasta Włocławka. Do punktu szczepień rejestrujemy się normalnie jak ogólnie w systemie. Można też zmienić obecne wyznaczone miejsce na nasz punkt w Choceniu. Najskuteczniej uczynnić to przez infolinie o numerze – 989.

Punkt w Choceniu organizuje p. Łukasz Bińkowski – znany nam wszystkim powszechnie nasz mieszkaniec.  Pan Łukasz chętnie zatrudni lub nawiąże współpracę z nowymi pracownikami:

- ratownik medyczny/ pielęgniarka
- pozostały personel z uprawnieniem do kwalifikacji i szczepień COVID 19 po ukończonym kursie ( min. Fizjoterapeuta, Farmaceuta diagnosta laboratoryjny)
- rejestratorka

Chętni proszę dzwonić na telefon p. Łukasza 795 648 795. Gratulujemy p. Łukaszu i życzymy powodzenia.

Powrót

Polecane artykuły:


Relacja i komunikacja – bezpłatne webinary edukacyjne dla rodziców

W roku 2021 przez kolejne miesiące od kwietnia do listopada rodzice będą mogli wziąć udział w 11 bezpłatnych webinarach z psycholożkami i pedagożkami, a wszystko po to, aby satysfakcja z życ [...]

Porozumienie na rzecz Społecznej Inicjatywy Mieszkaniowej

W dniu 23 kwietnia br., Wójt Gminy Roman Nowakowski podpisał w Łysomicach porozumienie o współpracy z Krajowym Zasobem Nieruchomości. Porozumienie ma na celu współpracę w zakresie budowy przy [...]