czwartek, 12 październik 2017

Udany start młodych wojowników.

W środę w Hali GOSIR rozegrany został " Bieg sprawnościowy małego samuraja" o Puchar prezesa AM [...] W środę w Hali GOSIR rozegrany został " Bieg sprawnościowy małego samuraja" o Puchar prezesa AMSW Wilkowice. Na bieg licznie przybyli mieszkańcy gminy. Zawody zostały rozegrane w trzech kategoriach tj. dzieci 5-7 lat i 8-10 lat, rozegrana została także konkurencja dla rodziców. Wszyscy zawodnicy podczas rozgrywania zawodów byli gorąco dopingowani przez publiczność.Zawodnicy mieli za zadanie pokonać tor przeszkód na czas, za udział w zawodach samurajowie otrzymali puchary,medale oraz dyplomy wręczane przez p.Tamare Chomicz. Po biegu uczestniczy mieli okazję porozmawiać z członkiniami Kadry Polski w Kickboxingu ( Marta Chomicz, Amelia Cymerman, Justyna Cymerman i Oliwia Sikorska). Sędzią głównym zawodów był wiceprezes Daniel Tobjasz. Bieg odbył się w ramach kampanii " ŁĄCZY NAS SPORT NIE NARKOTYKI", której to ambasadorem został Daniel Tobjasz.