Logo Gminy Choceń

Świetlica w Siewiersku służy już mieszkańcom

Z ogromną radością informujemy, że świetlica w Siewiersku ponownie służy już mieszkańcom. W sobotę odbyło się uroczyste otwarcie obiektu. Wspólna przestrzeń jednoczy mieszkańców do dalszych marzeń i działań. Życzymy Kołu Gospodyń i Gospodarzy Wiejskich z Siewierska, by Wasza energia do działania nie gasła. 

 

https://www.facebook.com/gminachocen/posts/pfbid031t7HosSH3CWvxg96qwX3xpD2cJWJgxhi57Peq8eYYvoou6grLTXHTEqdpEtqyVXfl 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności