Członkowie koła Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów świętowali Dzień Babci i Dziadka
Wyjątkowe spotkanie w Kole Emerytów dedykowane było wszystkim Babciom i Dziadkom. Program artystyczny przygotowany został na tą okazję przez uczniów Szkoła Podstawowa im. Ziemi Kujawskiej w Wilkowicach.
Takie chwile przypominają nam, jak ważna jest więź i wspólne wspieranie się na każdym etapie życia. Jeszcze raz – wszystkiego najlepszego dla wszystkich Seniorów!

Więcej zdjęć
