Logo Gminy Choceń

Hej wesele!

W Dzienny Dom Senior+ w Choceniu odbyło się dziś wyjątkowe wesele Kasi i Marka. To był prawdziwy ślub z rozmachem i mnóstwem radości! Co to był za uroczy ślub! A wesele jakie huczne! Nie zabrakło wzruszających życzeń i prezentów, toastu szampanem oraz gromkiego „Sto lat”. Był pierwszy taniec, piękny tort weselny, oczepiny, skradziony but i porwanie panny młodej. Parkiet ani przez chwilę nie był pusty, a Goście bawili się fenomenalnie do późnych godzin.

https://www.facebook.com/gminachocen/posts/pfbid02AQqgeeSQwEXseaLwagv2VkWJ2X2kxdgGjudRM1YvhmZFuw4rekiAgzC6qVPb7XEml 

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności