Pożar pomieszczenia kuchennego w lokalu gastronomicznym
W środę 15 kwietnia, w godzinach porannych, w Czerniewicach doszło do pożaru pomieszczenia kuchennego w lokalu gastronomicznym. W działaniach ratowniczo-gaśniczych uczestniczyły jednostki OSP KSRG Czerniewice oraz OSP Wilkowice. Strażacy z obu jednostek zadeklarowali wstępnie udostępnienie swoich pomieszczeń, w tym zaplecza kuchennego, poszkodowanemu przedsiębiorcy.

