Wielki Finał WOŚP w Gminie Choceń
W Choceniu, przy Towarzystwie Kultury, Edukacji i Promocji Gminy Choceń, już od 21 lat prężnie działa sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tegoroczny finał udowodnił, że serca mieszkańców naszej gminy są ogromne! Na ulice wyszło 20 wolontariuszy, którzy mimo chłodu z uśmiechem zbierali fundusze na szczytny cel.
W akcję aktywnie włączyły się lokalne instytucje i grupy:
Koła Gospodyń Wiejskich – z Siewierska, Szczytna, „Kujawianki” z Czerniewic, „Cudawianki” z Lutoborza i Wichrowic (zadbały o pyszny poczęstunek i wsparcie),
Ochotnicze Straże Pożarne – ze Szczutkowa i Chocenia,
Szkoły, Przedszkola oraz Żłobek z terenu gminy,
Choceńskie Centrum Kultury-Biblioteka, GOSiR, Dzienny Dom Senior+ w Choceniu,
Lokalni przedsiębiorcy: sklepy, firmy, kwiaciarnie oraz zakłady fryzjersko-kosmetyczne,
Starostwo Powiatowe we Włocławku,
darczyńcy i licytujący,
Choceński Klub Morsów (gorące serca w zimnej wodzie!).
Dzięki Waszej niezwykłej ofiarności i hojności udało się zebrać imponującą kwotę:
72.700,90 zł BRAWO!
Szczególne podziękowania kierujemy do Szefa choceńskiego sztabu, Pana Michała Sompolskiego, za jego zaangażowanie, wieloletnie doświadczenie w koordynowaniu akcji, która jednoczy mieszkańców Chocenia wokół idei pomagania.
