Świetlica w Siewiersku służy już mieszkańcom
Z ogromną radością informujemy, że świetlica w Siewiersku ponownie służy już mieszkańcom. W sobotę odbyło się uroczyste otwarcie obiektu. Wspólna przestrzeń jednoczy mieszkańców do dalszych marzeń i działań. Życzymy Kołu Gospodyń i Gospodarzy Wiejskich z Siewierska, by Wasza energia do działania nie gasła.

