Turniej tenisa ziemnego

Dnia 14 września 2014 roku w Brześciu Kujawskim został rozegrany kolejny turniej tenisa ziemnego, [...]  Dnia 14 września 2014 roku w Brześciu Kujawskim został rozegrany kolejny turniej tenisa ziemnego, w którym bardzo dobrze spisali się zawodnicy ze szkółki tenisowej przy SP Wilkowice. Na najwyższym stopniu podium w kategorii do lat 11 uplasował się Kamil Hyba (SP Wilkowice), który w finałowym pojedynku nie dał szans Szymonowi Gallusowi z Włocławka.
Trzecie miejsce w tej kategorii zajął Michał Walewicz (SP Śmiłowice). Duży sukces odnotowała również Marta Hyba (SP Wilkowice), która zajęła trzecie miejsce w kategorii do lat 14. Podopieczni Radosława Babińskiego za swoje osiągnięcia otrzymali puchary z rąk Burmistrza Brześcia Kujawskiego - Wojciecha Zawidzkiego. Dodatkowo Michał Walewicz otrzymał rakietę tenisową, którą wylosował w konkursie loteryjnym rozgrywanym podczas turnieju. Fundatorem nagrody był radny powiatowy Jacek Jabłoński.