piątek, 21 kwiecień 2023

XII Otwarty Turniej Siatkówki.

https://www.chocen.pl/urzad-gminy/jednostki-organizacyjne/gosir-chocen/7731-xii-otwarty-turniej-siatkowki.html
W niedzielę, 16 kwietnia Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Choceniu zorganizował XII Otwarty Tu [...]

W niedzielę, 16 kwietnia Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Choceniu zorganizował XII Otwarty Turniej Siatkówki. Rozgrywki współorganizował klub Gminne Towarzystwo Sportowe „Unia” Choceń, a zwycięzcy otrzymali puchar Prezesa klubu. W turnieju wzięło udział aż 20 drużyn, które zostały podzielone na 4 grupy. Grupa A, B i C rozegrała swoje spotkania na hali w Choceniu, a grup D w Wilkowicach.

Czytaj więcej...

czwartek, 30 marzec 2023

Zaproszenie

https://www.chocen.pl/urzad-gminy/jednostki-organizacyjne/gosir-chocen/7698-zaproszenie.html
Zarząd GTS Unia Choceń serdecznie zaprasza na spotkanie organizacyjne dotyczące planowanego wydar [...]

Zarząd GTS Unia Choceń serdecznie zaprasza na spotkanie organizacyjne dotyczące planowanego wydarzenia – jubileuszu powstania klubu oraz działalności sportowej na terenie naszej gminy. W spotkaniu mogą wziąć udział wszystkie chętne osoby dzięki, którym możliwe będzie odtworzenie historii sportu w gminie Choceń. Bardzo zachęcamy do zabrania na spotkanie zdjęć, wycinków prasowych oraz innych materiałów pozwalających na utworzenie kroniki sportu.

Spotkanie odbędzie się na hali sportowej Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Choceniu, w środę 12 kwietnia 2023 r. o godz. 19.00.

W razie pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu z prezesem klubu – Radosław Chełminiak, tel. 606 465 670.

piątek, 24 marzec 2023

Runda wiosenna sezonu 2022/2023

https://www.chocen.pl/urzad-gminy/jednostki-organizacyjne/gosir-chocen/7690-runda-wiosenna-sezonu-2022-2023.html
W sobotę, 25 marca rusza runda wiosenna sezonu 2022/2023 o mistrzostwo III ligi okręgowej D1 Młod [...]

W sobotę, 25 marca rusza runda wiosenna sezonu 2022/2023 o mistrzostwo III ligi okręgowej D1 Młodzik. Drużyna Młodzików Gminnego Towarzystwa Sportowego „Unia” Choceń zakończyła rundę jesienną na 5 miejscu w tabeli. Zmagania w rundzie wiosennej rozpocznie na wyjeździe o godzinie 11.00, a ich przeciwnikiem będzie drużyna LTP Lubanie z którą w poprzedniej rundzie GTS „Unia” Choceń wygrało. Poniżej znajduje się terminarz spotkań tej rundy:

poniedziałek, 06 marzec 2023

Drużyna seniorska Gminnego Towarzystwa Sportowego „Unia” Choceń

https://www.chocen.pl/urzad-gminy/jednostki-organizacyjne/gosir-chocen/7648-druzyna-seniorska-gminnego-towarzystwa-sportowego-unia-chocen.html
Drużyna seniorska Gminnego Towarzystwa Sportowego „Unia” Choceń od miesiąca intensywnie trenu [...]
Drużyna seniorska Gminnego Towarzystwa Sportowego „Unia” Choceń od miesiąca intensywnie trenuje i przygotowuje się do rundy wiosennej w sezonie 2022/2023. Treningi odbywają się dwa razy w tygodniu na orliku w Boniewie.
Oprócz systematycznych treningów w okresie przygotowawczym zaplanowane został sparingi. Pierwszy z nich odbył się 19 lutego z drużyną GKS Bedlno (przegrana 4:0), a drugi 25 lutego z zespołem START Radziejów (przegrana 4:0). Kolejny sparing zaplanowano 4 marca z LTP LUBANIE. Zapraszamy na stronę na Facebooku GTS Unia Choceń - Piłka nożna - pojawiają się tam bieżące relacje z treningów i sparingów.
poniedziałek, 06 marzec 2023

Szkolenie piłkarskie Gminnego Towarzystwa Sportowego „Unia” Choceń”

https://www.chocen.pl/urzad-gminy/jednostki-organizacyjne/gosir-chocen/7647-szkolenie-pilkarskie-gminnego-towarzystwa-sportowego-unia-chocen.html
Od 1 marca do 30 listopada 2023r r. Gminne Towarzystwo Sportowe „Unia” Choceń będzie realizowa [...]

Od 1 marca do 30 listopada 2023r r. Gminne Towarzystwo Sportowe „Unia” Choceń będzie realizował projekt pt. Szkolenie piłkarskie Gminnego Towarzystwa Sportowego „Unia” Choceń”, który dofinansowany jest przez Zarząd Powiatu Włocławskiego w ramach konkursu na realizację zadań publicznych w zakresie upowszechniania kultury fizycznej w 2023 r.

Kwota wsparcia to 20 000,00 zł, a środki te zostaną przeznaczone na szkolenie zawodników, wyposażenie klubu w sprzęt sportowy oraz na inne działania związane z udziałem w rywalizacji sportowej drużyn.

Szkolenie piłkarskie obejmie zawodników z drużyn skrzata, żaka, orlika, młodzika, juniora młodszego oraz drużyny seniorskiej z terenu gminy Choceń i Boniewo.

Całkowity koszt zadania: 21 400,00 zł

Dotacja: 20 300,00 zł

Wkład własny: 1 100,00 zł

wtorek, 14 luty 2023

Turniej o Superpuchar

https://www.chocen.pl/urzad-gminy/jednostki-organizacyjne/gosir-chocen/7613-turniej-o-superpuchar.html
Tradycyjnie na zakończenie rozgrywek Choceńskiej Ligi Futsalu odbył się Turniej o Superpuchar li [...]

Tradycyjnie na zakończenie rozgrywek Choceńskiej Ligi Futsalu odbył się Turniej o Superpuchar ligi organizowany przez Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji. Do rywalizacji stanęło 6 drużyn: Power Chodecz, Koram Boniewo, Batory Borzymie, FC Buzia, Run Chłodnia oraz Jastrzębie Romana. Drużyny podzielone zostały na dwie grupy, w których rozegrały mecze „każdy z każdym”.

Czytaj więcej...

poniedziałek, 21 listopad 2022

Choceńska Liga Futsalu

https://www.chocen.pl/urzad-gminy/jednostki-organizacyjne/gosir-chocen/7483-chocenska-liga-futsalu-2.html
W piątek 11 listopada 2022 roku rozpoczęły się rozgrywki jednej z największych lig futsalu w re [...]

W piątek 11 listopada 2022 roku rozpoczęły się rozgrywki jednej z największych lig futsalu w regionie, a mianowicie Choceńskiej Ligi Futsalu. Organizatorem zmagań jest niezmiennie Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji. Jest to już 13 edycja rozgrywek prowadzonych na hali sportowej w Choceniu. Liga przeznaczona jest dla amatorów oraz zawodników zrzeszonych w klubach piłkarskich, a mecze rozgrywane są systemem „każdy z każdym”  przynajmniej raz w tygodniu (w sobotę lub w niedzielę). Do rozgrywek przystąpiło 11 zespołów.

Czytaj więcej...