Dzień Dziecka na Rybim Raju
Blisko 30 młodych wędkarzy brało udział w zawodach wędkarskich z okazji Dnia Dziecka, które odbyły się w sobotę na Rybim Raju w Szczutkowie. Organizatorzy – Stowarzyszenie Wędkarskie „Rybi Raj” – zadbali o najdrobniejszy szczegół wydarzenia.
Od samego rana nad wodą panowała atmosfera zdrowej rywalizacji. Co by nie mówić, w tych młodych wędkarzach jest ogromna pasja. Najmłodszy wędkarz złowił blisko 9 kg jesiotra. Na podium stanęli najlepsi, ale tego dnia nikt nie odszedł z pustymi rękami. Dzięki hojności sponsorów każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy dyplom oraz upominki. Zwieńczeniem udanego dnia było grillowanie.
Ogromne brawa dla wszystkich dzieciaków za wytrwałość.
Do zobaczenia nad wodą.

