Wielkie święto Rodziny w szkole w Wilkowicach
Piknik z okazji Dnia Rodziny, który odbył się w Szkole im. Ziemi Kujawskiej w Wilkowicach zgromadził całe rodziny. Od wczesnych godzin porannych w szkole dużo działo się dla najmłodszych. Organizatorzy – Dyrektor szkoły wraz z Radą Rodziców, Gronem Pedagogicznym i pracownicy szkoły zadbali o to, aby nikt się nie nudził. W programie znalazły się m.in.:
- występy artystyczne: uczniowie zaprezentowali programy wokalne i taneczne, przygotowane specjalnie dla swoich rodziców,
- strefa sportowa: mecze piłki koszykowej, zjeżdżalnia,
- kącik kreatywny: malowanie twarzy, puszczanie wielkich baniek mydlanych,
- strefa gastronomiczna – domowe ciasta, grill i przysmaki znikały w mgnieniu oka,
Wydarzenie pokazało, że szkolna społeczność to jedna wielka rodzina.

