Hej wesele!
W Dzienny Dom Senior+ w Choceniu odbyło się dziś wyjątkowe wesele Kasi i Marka. To był prawdziwy ślub z rozmachem i mnóstwem radości! Co to był za uroczy ślub! A wesele jakie huczne! Nie zabrakło wzruszających życzeń i prezentów, toastu szampanem oraz gromkiego „Sto lat”. Był pierwszy taniec, piękny tort weselny, oczepiny, skradziony but i porwanie panny młodej. Parkiet ani przez chwilę nie był pusty, a Goście bawili się fenomenalnie do późnych godzin.

