piątek, 07 styczeń 2022

Orszak Trzech Króli w Choceniu.

https://www.chocen.pl/urzad-gminy/jednostki-organizacyjne/ck-b-chocen/7007-orszak-trzech-kroli-w-choceniu.html
Mając na względzie apel o rozważenie potrzeby oraz konieczności organizowania przedsięwzięć k [...]

Mając na względzie apel o rozważenie potrzeby oraz konieczności organizowania przedsięwzięć kulturalno – rozrywkowych, imprez masowych i sportowych, mogących zwiększać transmisję wirusa SARS-CoV-2 tradycyjny już w Choceniu Orszak Trzech Króli  w tym roku nie odbył się.

Tradycyjna część artystyczna Orszaku Trzech Króli w Choceńskim Centrum Kultury – Biblioteka przeniosła się do sieci internetowej.

Aby oddać choć namiastkę orszakowego klimatu przygotowaliśmy materiał filmowy, podzielony na 3 części. Zespół Pieśni i Tańca ‘Ziemia Kujawska” przygotował koncert kolęd i pastorałek, natomiast Zespół folklorystyczny "Śmiłowiónki" zaprezentował montaż  słowno-muzyczny.

Dziękujemy wszystkim za przygotowanie i zaangażowanie w realizację tego wydarzenia.
Szczególne podziękowania ślemy Pani Julii Skowrońskiej i Panu Miłoszowi Kierzkowskiemu za przygotowanie występu.


Mamy nadzieję, że w przyszłym roku zaprezentujemy koncert z udziałem publiczności, czego sobie i Państwu serdecznie życzymy.


Ariel Malinowski
Dyrektor CCKB


Powrót

Polecane artykuły:


Powołano Spółkę Choceńska Społeczna Inicjatywa Mieszkaniowa

Dnia 17 stycznia 2022 r., Wójt Gminy Choceń – Roman Nowakowski, na podstawie uchwały Rady Gminy Choceń nr XXXIV/249//2022 z dnia 12 stycznia 2022 r., w sprawie wyrażenia zgody na utworzenie sp [...]

Rodzinny Kapitał Opiekuńczy

Od 1 stycznia można składać do ZUS elektroniczne wnioski o wypłatę Rodzinnego Kapitału Opiekuńczego. Rodzinny Kapitał Opiekuńczy (RKO) przysługuje na drugie i każde kolejne dziecko w rodzi [...]