• JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: [ROOT]/images/gosir/amsw-wilkowice-09-2017.
Uwaga
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/gosir/amsw-wilkowice-09-2017
piątek, 15 wrzesień 2017

Wysokie pozycje na Mistrzostwach Europy!!!

Wysokie miejsca wywalczyły zawodniczki Akademii Mieszanych Sztuk Walki podczas kickbokserskich Mist [...] Wysokie miejsca wywalczyły zawodniczki Akademii Mieszanych Sztuk Walki podczas kickbokserskich Mistrzostw Europy w stolicy Macedonii. Oliwia Sikorska i Marta Chomicz zajęły piąte lokaty, natomiast Amelia Cymerman była dziewiąta.W europejskim czempionacie wzięło udział 1563 zawodniczek i zawodników reprezentujących 37 krajów starego kontynentu. Wśród nich trzy reprezentantki wilkowickiej Akademii Mieszanych Sztuk Walki w składzie, które pod okiem swojego trenera solidnie przygotowały się do turnieju .

Fighterki AMSW po dobrych i pełnych emocji walkach zajęły wysokie miejsca w swoich kategoriach. Oliwia Sikorska (kicklight -55kg) w 1/8 przegrała na punkty z Węgierką Schmidt Zsofia i zajęła ostatecznie piąte miejsce. Również piąte miejsce wywalczyła Marta Chomicz (kicklight -60kg), która w 1/8 przegrała z Fulop Eszter przez dyskwalifikację (zbyt mocna walka). Amelia Cymerman (kicklight -50kg) ukończyła rywalizację na dziewiątej pozycji przegrywając w 1/16 na punkty z Greczynką Tsivitzi Sofia.

„Jestem bardzo zadowolony z miejsc, które zajęły moje zawodniczki w tak wielkiej i prestiżowej imprezie, jaką są Mistrzostwa Europy - mówi Daniel Tobjasz, trener AMSW Wilkowice - Jest oczywiście mały niedosyt, ale właśnie na tym polega piękno sportu. Teraz szybko wracamy na sale i rozpoczynamy przygotowania do listopadowego Pucharu Europy w Nowym Sączu.”

Podczas Mistrzostw Europy w Skopje reprezentanci Polski wywalczyli łącznie 66 medali - Kadra kadetów kicklight, do której należą dziewczyny z Wilkowic, zdobyła dziesięć krążków.