wtorek, 25 maj 2021

Otwarcie siłowni na hali GOSiR

https://www.chocen.pl/urzad-gminy/jednostki-organizacyjne/gosir-chocen/6599-otwarcie-silowni-na-hali-gosir.html
Z przyjemnością informujemy, że od 31 maja br. ponownie otwarta będzie siłownia przy hali sport [...]

Z przyjemnością informujemy, że od 31 maja br. ponownie otwarta będzie siłownia przy hali sportowej Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Choceniu. W ostatnim czasie dokonano kilku inwestycji, które zdecydowanie poprawią komfort ćwiczących oraz poszerzą wachlarz oferty siłowni. Zakupiono między innymi bieżnię Hertz SPED Pro, zestaw obciążeń olimpijskich w gumie oraz siedziska od starych sprzętów zostały oddane do tapicera, dzięki czemu zyskały nowe skórzane obicia. Ponad to  pomieszczenie siłowni zostało wyposażone w klimatyzację.

Ostatnią z inwestycji była profesjonalna suwnica Smitha + brama ze stosem Cyklop 2. Jest to urządzenie do kompleksowego ćwiczenia górnych i dolnych grup mięśniowych. Ilość akcesoriów dołączonych do urządzenia gwarantuje zaangażowanie trenowanych mięśni pod różnym kątem. Dodatkowo akcesoria znacznie powiększają i urozmaicają listę ćwiczeń możliwych do wykonania. Jej wykonanie gwarantuje bezpieczeństwo, stabilność oraz komfort podczas treningu.

Siłownia czynna będzie od poniedziałku do piątku od godziny 15.00 do 20.00 (godziny otwarcia w okresie wakacyjnym ulegną zmianie). W związku z obostrzeniami na siłowni jednocześnie przebywać będą mogły 3 osoby.

Powrót

Polecane artykuły:


Dyżur pracownika ZUS

Od 1 lipca br., wniosek o świadczenie Dobry Start 300 + dla ucznia można złożyć tylko elektronicznie. Nowelizacja ustawy w zakresie świadczenia wychowawczego „Rodzina 500 plus” przewiduje, [...]