poniedziałek, 04 grudzień 2017

Puchar Europy dla AMSW!!!

W sobotę tj 2.12.2017r. w Tarczynie kolo Warszawy został rozegrany Puchar Europy "XI Mazovia Cup I [...] W sobotę tj 2.12.2017r. w Tarczynie kolo Warszawy został rozegrany Puchar Europy "XI Mazovia Cup International". Walki toczyły się na siedmiu matach i ringu w formułach ufr oraz mma. Na tej imprezie znalazła się siedmio osobowa reprezentacja Akademii Mieszanych Sztuk Walki. W formule mma zawodnicy sekcji MMA Choceń zaprezentowali się bardzo dobrze. Kacper Majewski oraz Dawid Muśkiewicz w swych kategoriach zajęli pierwsze miejsca zdobywając Puchar Europy, Krystian Wilczyński stanął na drugim miejscu podium.

W formule UFR bez konkurencyjni byli Dawid Ciesielski oraz Julia Grześ również sięgając po Puchar Europy. Trzecie miejsce zajął Mateusz Łukaszewski ,natomiast Alan Grabowski który debiutował na tak wielkiej imprezie pokazał Się z bardzo dobrej strony zajmując ostatecznie czwartą pozycję.