piątek, 11 styczeń 2019

Świąteczny turniej tenisa ziemnego

Zawodnicy z sekcji tenisa ziemnego Unii Choceń brali udział w kolejnym świątecznym turnieju roze [...] Zawodnicy z sekcji tenisa ziemnego Unii Choceń brali udział w kolejnym świątecznym turnieju rozegranym na sali gimnastycznej w Wilkowicach. Rywalizowali oni w dwóch kategoriach o puchary oraz medale. Wśród najmłodszych najlepsza okazała się Julia Grześ ze Szkoły Podstawowej w Wilkowicach, drugie miejsce zajął Dominik Rosiak ze Szkoły Podstawowej w Śmiłowicach, na trzecim stopniu podium sklasyfikowaną najmłodszą zawodniczkę turnieju 7-letnią Julię Sikorską debiutującą w zmaganiach tenisowych uczennicę ze Śmiłowic, a czwartą pozycję zajęła Małgorzata Pawłowska również ze Śmiłowic.

W kategorii do lat 12 bezkonkurencyjny okazał się po raz kolejny Kacper Walecki, który w finałowym pojedynku pokonał Pawła Grzesia, na trzecim miejscu uplasował się Jakub Sikorski, a czwartą lokatę wywalczył Marcel Klonowski (wszyscy ze Szkoły Podstawowej w Śmiłowicach). Wszyscy uczestnicy zawodów otrzymali pamiątkowe puchary i medale, które wręczył dyrektor Szkoły Podstawowej w Wilkowicach – pan Marek Zapiec. Turniej zorganizował opiekun sekcji tenisa ziemnego – Radosław Babiński.