poniedziałek, 28 listopad 2022

Turniej Koszykówki Młodzieżowej o Puchar Starosty Powiatu Włocławskiego

Dnia 26 listopada 2022r. w Szkole Podstawowej w Wilkowicach rozegrany został turniej koszykówki dl [...] Dnia 26 listopada 2022r. w Szkole Podstawowej w Wilkowicach rozegrany został turniej koszykówki dla dzieci z rocznika 2011 i młodszych. Do rywalizacji przystąpiło osiemdziesięciu zawodników reprezentujących drużyny z Włocławka, Chocenia,Lubienia Kujawskiego, Brześcia Kujawskiego , Warząchewki oraz Wilkowic. Osiem zespołów toczyło rywalizację w dwóch grupach. W ostatecznym rozrachunku na pierwszym miejscu podium staneli chłopcy z zespołu TKM 1 Włocławek, srebrne medale odebrali zawodnicy z Chocenia a trzecie miejsce zajęli koszykarze TKM 2 Włocławek. Michał Balcerkowski z Włocławka został najlepszym zawodnikiem turnieju, Julia Zielińska najlepszą zawodniczką, nagrodę dla najbardziej energetycznego zawodnika otrzymał Jakub Przybyłowski z Wilkowic. Julia Sikorska z Brześcia Kujawskiego wybrana została najbardziej energetyczną zawodniczką. Konkurs rzutów do kosza zwyciężył Alan Lewczyk z Włocławka. Nagrody, puchary,medale,statuetki indywidualne oraz dyplomy wręczyła Pani Dyrektor Monika Leśniewska oraz pan Dawid Dallman, radny powiatu włocławskiego.