Ostrzeżenie
  • JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: [ROOT]/images/spsmilowice/turniejtenisa122015.
Uwaga
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/spsmilowice/turniejtenisa122015
czwartek, 17 grudzień 2015

Turniej tenisa ziemnego

W niedzielę 13 grudnia 2015 roku na sali sportowej w Wilkowicach odbył się Świąteczny Turniej T [...] W niedzielę 13 grudnia 2015 roku na sali sportowej w Wilkowicach odbył się Świąteczny Turniej Tenisa Ziemnego. Uczestnicy rywalizowali o Puchary ufundowane przez Prezesa GTS Unia Choceń. W zawodach brało udział 27 zawodników i zawodniczek z terenu gminy Choceń, z Brześcia Kujawskiego, Kowala oraz Włocławka.

W kategorii do lat 8 najlepszy okazał się Kacper Walecki z SP w Śmiłowicach, na drugim miejscu podium sklasyfikowana została Melania Rybarkiewicz z Włocławka, a trzecie miejsce zajął Marcel Klonowski z SP w Śmiłowicach.
W kategorii do lat 10 pierwsze miejsce zajął Jan Snopkowski z Kowala, który w finale pokonał Aleksandra Pikulskiego z Brześcia Kujawskiego. Na trzecim miejscu został sklasyfikowany Daniel Lisiecki z SP w Wilkowicach.
Natomiast w kategorii do lat 13 bezkonkurencyjny okazał się Kamil Hyba z SP w Wilkowicach. Na drugim stopniu podium stanął Szymon Gallus z Włocławka, a trzecie miejsce zajął Michał Walewicz z SP w Śmiłowicach.
Każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy medal oraz paczkę słodyczy od Św. Mikołaja.

Prezes GTS UNIA Choceń składa serdeczne podziękowania Panu Markowi Zapiecowi dyrektorowi Szkoły Podstawowej w Wilkowicach za nieodpłatne udostępnienie sali. Za sprawne przeprowadzenie zawodów dziękuję Panu Radosławowi Babińskiemu. Dziękuję również Mikołajowi za ufundowanie medali i okolicznościowych paczek.