poniedziałek, 12 czerwiec 2017

Zaproszenie do Śmiłowic na rozstrzygnięcie Konkursu im. L. Stankiewicza

https://www.chocen.pl/8-aktualnosci/4120-zaproszenie-do-smilowic-na-rozstrzygniecie-konkursu-im-l-stankiewicza.html
Dyrektor Szkoły Podstawowej w Śmiłowicach serdecznie zaprasza na uroczyste podsumowanie XI edycji [...]

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Śmiłowicach serdecznie zaprasza na uroczyste podsumowanie XI edycji Międzyszkolnego Konkursu Poetyckiego im. Leona Stankiewicza w Śmiłowicach.
Uroczystość odbędzie się 19 czerwca 2017 r. o godzinie 11.00 w szkole w Śmiłowicach.
W br. w konkursie wzięło udział ponad stu uczestników z 30 szkół. Nadesłano ponad 200 wierszy, co potwierdziło znaczenie konkursu w naszym regionie.
Komisja w składzie: Danuta Czerwińska – Murawska – autorka biografii Leona Stankiewicza, członek Związku Literatów Polskich Oddziału Warszawskiego Jarosław Wojciechowski, znany w regionie poeta Mirosław Glazik oraz Daria Przybylska po zapoznaniu się z ogromną liczbą wierszy przyznała 24 nagrody i wyróżnienia.

Lista wyróżnionych uczniów w kategorii szkół podstawowych:
Zofia Gralak Publiczna SP nr 1 w Radziejowie, Róża Kowalewska SP im. J. Korczaka w Choceniu, Łukasz Makowski SP im. J. P. II w Lubaniu, Michał Skowronek SP 33 w Bytomiu, Małgorzata Potocka SP z Oddziałami Integracyjnymi im. J. Korczaka w Smólniku, Zuzanna Dzwonkowska, Martyna Kiełpińska, Nicola Kełpińska, Marcelina Skrobuszewska z SP im. Z. Padlewskiego w Nadrożu.

Lista wyróżnionych uczniów w kategorii szkół gimnazjalnych:
Julia Jabłońska Publiczne Gimnazjum im. W. S. Reymonta w Bądkowie, Łukasz Jabłoński Gimnazjum Dwujęzyczne w ZSO we Włocławku, Aleksandra Jasińska, Ewa Agata Kinasiewicz POSSP we Włocławku, Sylwia Macieja Publiczne Gimnazjum im.Ks, J. Długosza we Włocławku, Kinga Urbańska MZS w Radziejowie, Oliwia Wójcik Publiczne Gimnazjum im, ks. J. Twardowskiego w Fabiankach.

Lista nagrodzonych i wyróżnionych uczniów w kategorii liceów:
Afrodyta Błaszczyk ZS im W. Reymonta w Chodczu, Patrycja Daniel ZS Samochodowych im. T. Kościuszki LO im. Roberta Szumana, Dominik Broda ZSCKR w Kowalu, Bożena Górska IV LO im. K. K. Baczyńskiego we Włocławku Kacper Korbut IV LO im. K. K. Baczyńskiego we Włocławku, Adam Sujkowski ZS Samochodowych im. T. Kościuszki Technikum Samochodowe, Julia Szczepańska II LO im. M. Kopernika we Włocławku, Wiktoria Trafna III LO im. M. Konopnickiej we Włocławku.

Na rozdanie serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników poezji oraz nagrodzonych i wyróżnionych uczniów wraz z opiekunami.

Dyrektor szkoły
Sławomir Gwardecki


Powrót

Polecane artykuły:


Ciepłe Mieszkanie

Od 21 lipca br. wszedł w życie nowy program „Ciepłe Mieszkanie” organizowany przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Zakłada on, iż osoby mieszkające w budynkach wiel [...]

KONKURS PLASTYCZNY „Kartka świąteczna IV”

Zapraszamy dzieci i młodzież w wieku od 5 do 16 lat z terenu Stowarzyszenia LGD (tj. gminy: Baruchowo, Boniewo, Brześć Kujawski, Choceń, Chodecz, Fabianki, Izbica Kujawska, Kowal, Miasto Kowal, L [...]