czwartek, 29 czerwiec 2017

Zapraszamy do zabawy drużyny sołeckie

https://www.chocen.pl/8-aktualnosci/4155-zapraszamy-do-zabawy-druzyny-soleckie.html
Zapraszamy drużyny sołeckie z terenu Gminy Choceń do udziału w Choceńskiej Sołtysiadzie Sporto [...] Zapraszamy drużyny sołeckie z terenu Gminy Choceń do udziału w Choceńskiej Sołtysiadzie Sportowej. W turnieju uczestniczą ekipy złożone z mieszkańców poszczególnych sołectw gminy Choceń (mniejsze sołectwa mogą wystawić jedną wspólną ekipę).

W składzie ekipy wymagani są:
a) Kapitan ekipy,
b) Pomocnicy kapitana – 3-4 osoby, w tym: jedna kobieta, jeden mężczyzna i przedstawiciel/przedstawicielka młodzieży w wieku do 15 lat.

UWAGA ! - zgłoszenia drużyn do 14 lipca 2017 (sołectwo, kap. drużyny plus nr telefonu kontaktowego) w urzędzie gminy lub u Pana Ariela Malinowskiego tel. kont. 602-241-736.  

Celem organizowanej w naszej Gminie tego typu imprezy jest integracja oraz popularyzacja imprez sportowo-rekreacyjnych, podczas których liczymy na dobrą zabawę uczestników o zróżnicowanym przedziale wiekowym. Sołtysiada – to rywalizacja, zabawa, humor i integracja.

Podczas tegorocznej Sołtysiady wystąpi Zespół CAMASUTRA oraz RED QUEEN

Powrót

Polecane artykuły:


Droga w Bodzanówku z dofinansowaniem

Zarząd województwa Kujawsko – Pomorskiego rozstrzygnął nabór wniosków na dofinansowanie z zakresu poprawy jakości gruntów rolnych w przedmiocie budowy i modernizacji dróg dojazdowych do gru [...]

Harmonogram odbioru odpadów komunalnych DZIAŁKI REKREACYJNE CHOCEŃ

Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Chodczu, po uzgodnieniu z Urzędem Gminy w  Choceniu, podaje informację właścicielom nieruchomości niezamieszkałych dotyczącą harmonogramu wywozu [...]