wtorek, 18 lipiec 2017

Stypendium marszałka dla Pani Danuty Kaczmarek

https://www.chocen.pl/8-aktualnosci/4202-stypendium-marszalka-dla-pani-danuty-kaczmarek.html
100%auto
Mieszkanka naszej gminy Pani Danuta Kaczmarek otrzymała stypendium Marszałka Województwa w dziedz [...] Mieszkanka naszej gminy Pani Danuta Kaczmarek otrzymała stypendium Marszałka Województwa w dziedzinie kultury i dziedzictwa narodowego za upowszechnianie kultury. Stypendialna gala odbyła się w dniu 13 lipca w Pałacu Lubostroń w Lubostroniu z udziałem wicemarszałka Zbigniewa Ostrowskiego. Pani Danuta otrzymała stypendium w kwocie 5.000 zł. Gratulujemy

Powrót

Polecane artykuły:


Samochód dla OSP w Wilkowicach już w drodze

W jednostce Ochotniczej Straży Pożarnej w Wilkowicach w tym roku wielkie święto. Nowy, lekki samochód ratowniczo-gaśniczy o wartości 450 tys. zł brutto, jest już w drodze do remizy. Gmina dof [...]

Droga w Bodzanówku z dofinansowaniem

Zarząd województwa Kujawsko – Pomorskiego rozstrzygnął nabór wniosków na dofinansowanie z zakresu poprawy jakości gruntów rolnych w przedmiocie budowy i modernizacji dróg dojazdowych do gru [...]