wtorek, 22 sierpień 2017

Zlot motocykli ma swój klimat

https://www.chocen.pl/8-aktualnosci/4267-zlot-motocykli-ma-swoj-klimat.html
Trudno wyobrazić sobie imprezy w naszej gminie bez zlotu motocykli. Ostatni weekend należał wła [...] Trudno wyobrazić sobie imprezy w naszej gminie bez zlotu motocykli. Ostatni weekend należał właśnie do miłośników dwóch kółek. Mamy wielu fanów, którzy lubią klimat naszego zlotu. Był to bardzo aktywny weekend a atmosfera jak zawsze, niezwykła. Zarejestrowano prawie 700 motocykli. Niepowtarzalną atrakcją była parada motocykli, w której wzięło udział ok. 900 pojazdów. Motocykliści korzystali ze specjalnie przygotowanego toru crossowego, a wieczorem wspólnie się bawili przy muzyce zespołów – Sunday Paradise, Suchego Oka, Game Cover, Wpół do bluesa i Partyzant. Niespodzianką był teatr ognia – JumpFire Show.

Dla wszystkich, którzy brali udział w przygotowaniach oraz w organizacji XI Ogólnopolskiego Zlotu Motocykli w Choceniu kierujemy serdeczne podziękowania. Szczególne podziękowania kierujemy dla koordynatora zlotu Ariela Malinowskiego oraz Joanny Kozińskiej, za to, że oddają tej imprezie swoje serce. To duże przedsięwzięcie nie odbyłoby się bez zaangażowania wszystkich pracowników gminy, którzy mieli dyżury w tych dniach. Dziękujemy wszystkim mundurowym, strażakom za ich służbę i ochronie, harcerzom oraz wolontariuszom Choceńskiego Centrum Kultury. Szczególne słowa uznania przesyłamy dla sponsorów tej imprezy i przyjaciół naszej gminy. Dziękujemy naszym przyjaciołom na dwóch kółkach z całej Polski za wspaniałą zabawę. Zapraszamy za rok. Do zobaczenia.

Zachęcamy do obejrzenia przepięknych zdjęć z XI - Ogólnopolskiego Zlotu Motocykli na stronach:

http://promocjewloclawskie.pl/chocen/zlot-motocykli-chocen-2017-imprezy-towarzyszace

http://promocjewloclawskie.pl/chocen/zlot-motocykli-chocen-2017-parada-motocykli

http://www.kujawy.media.pl/index.php/wloclawek/18160-parada-motocykli-zdjecia#!Parada_Motocykli2017_008

Powrót

Polecane artykuły:


Kompleksowa modernizacja budynków w Czerniewicach i Śmiłowicach

Gmina Choceń otrzymała 1.909.319,27 mln złotych z Rządowego Funduszu Polski Ład, Program Inwestycji Strategicznych- II edycja na zadanie pod nazwą: „Kompleksowa modernizacja budynków w Czerni [...]

W tym tygodniu kolejne wypłaty 500 plus

Blisko 213 tys. rodziców z województwa kujawsko-pomorskiego złożyło już wniosek o 500 plus na nowy okres świadczeniowy, który będzie obowiązywał do 31 maja 2023 r. W tym tygodniu na konta r [...]