czwartek, 24 sierpień 2017

Nasza delegacja na dożynki powiatowe

https://www.chocen.pl/8-aktualnosci/4270-nasza-delegacja-na-dozynki-powiatowe.html
100%auto
W najbliższą niedzielę w gminie Fabianki odbędą się parafialno – gminno – powiatowe dożyn [...] W najbliższą niedzielę w gminie Fabianki odbędą się parafialno – gminno – powiatowe dożynki. Podczas tego wydarzenia nie zabraknie przedstawicieli naszej gminy, która reprezentowana będzie przez delegację wieńca dożynkowego. W skład delegacji gminnej wchodzą radna Joanna Podlaska, sekretarz gminy Agnieszka Świątkowska, Przewodniczący Rady gminy Choceń – Józef Pawłowski, radni Józef Dąbrowski oraz Eugeniusz Jasiński. Na zdjęciu tegoroczny kolorowy wieniec dożynkowy naszej gminy.

Bez tytułu fd771

Powrót

Polecane artykuły:


Przebudowa drogi wojewódzkiej 269 Chodecz – Choceń – Kowal

Podczas Forum Samorządowego Powiatu Włocławskiego, które odbyło się w dniu 13 czerwca 2022 r., w Kłóbce, Marszałek Województwa Kujawsko-Pomorskiego Piotr Całbecki zadeklarował, że przebud [...]

Sezon kąpielowy otwarty

W dniu 25 czerwca br. nastąpiło otwarcie sezonu kąpielowego nad jeziorem Borzymowskim. Potrwa on aż do 28.08.2022r. Do Państwa dyspozycji oddane zostało kąpielisko wraz z całą infrastrukturą [...]