piątek, 29 wrzesień 2017

Krwiobus w Choceniu

https://www.chocen.pl/8-aktualnosci/4337-krwiobus-w-choceniu.html
Po raz pierwszy w Choceniu zorganizowana zostanie akcja krwiodawstwa - przyjedzie do nas KRWIOBUS z [...] Po raz pierwszy w Choceniu zorganizowana zostanie akcja krwiodawstwa - przyjedzie do nas KRWIOBUS z Regionalnego Centrum Krwiodawstwa z Bydgoszczy. Zachęcamy mieszkańców powiatu włocławskiego a w szczególności mieszkańców Gminy Choceń do przyjścia i oddania krwi - to nic nie kosztuje a może uratować komuś życie ! Krwiobus stacjonował będzie przy budynku szkoły w Choceniu (boisko sportowe) 30 września w godzinach - 11.00 - 16.00.

Dzięki wsparciu Aeroklubu Włocławskiego spośród osób, które oddadzą krew o godz. 16.00 rozlosujemy dwa wyjątkowe upominki: lot balonem oraz lot szybowcem.

Organizatorem wydarzenia jest Hufiec ZHP Włocławek – Powiat a partnerami Gmina Choceń i Gmina Boniewo . Równocześnie na boisku i hali sportowej odbywać się będzie Harcerski Start - czyli gry, zabawy, pieczone ziemniaki i mnóstwo radości. Będzie można zapisać swoje dziecko do Związku Harcerstwa Polskiego. Mamy nadzieję, że oprócz wspaniałego daru
w postaci 450 ml krwi każdy znajdzie coś dla siebie.

Oprócz uciech dla najmłodszych będzie można skorzystać z grochówki oraz domowych ciast - pozyskane fundusze wesprą działania harcerskie w najbliższym roku.

Powrót

Polecane artykuły:


Kompleksowa modernizacja budynków w Czerniewicach i Śmiłowicach

Przedsiębiorstwo Handlowo- Usługowe Monimar- Marcin Kucharuk z Włocławka realizuje inwestycję pn: Kompleksowa modernizacja budynków w Czerniewicach i Śmiłowicach, służąca poprawie ich efekt [...]