poniedziałek, 19 marzec 2018

Relacja z koncertu "DZIEŃ KOBIET"

https://www.chocen.pl/8-aktualnosci/4631-relacja-z-koncertu-dzien-kobiet.html
11 marca sala widowiskowa Choceńskiego Centrum Kultury – Biblioteka wypełniła się po brzegi. W [...] 11 marca sala widowiskowa Choceńskiego Centrum Kultury – Biblioteka wypełniła się po brzegi. Wszystko to za sprawą organizowanego w tym dniu koncertu z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet. Na scenie zaprezentowała się tradycyjnie grupa wokalna Centrum, czyli wokalnie uzdolniona młodzież, której talent wokalny szlifuje Pani Kasia Kurkiewicz – Błaszczyk oraz zaprzyjaźniony zespół Wpół do bluesa, który tego dnia świętował również swoje 5-lecie.
Miła atmosfera, jaka panowała podczas spotkania, pozwoliła mieszkankom gminy na oderwanie się od codziennych trosk i obowiązków. Koncert podsumowały życzenia Wójta Gminy Choceń oraz Starosty Włocławskiego. Tradycyjnie nie zabrakło okolicznościowego kwiatka a po części muzycznej w oddzielnym pomieszczeniu na kochane panie czekał słodki poczęstunek.

Skład zespołu Wpół do Bluesa:
wokal: Bartosz Delewski
gitara: Wojciech Kaniewski
gitara: Leszek Nitecki
gitara basowa: Mariusz Kaniewski
klawisze: Janko Pasturczak
perkusja: Piotr Rybicki

Skład grupy wokalnej
Antonina Kaniewska, Julia Kwiatkowska, Julita Lewandowska, Wiktoria Kujawa, Nicola Szałczyńska, Zuzanna Makowska, Lena Ćwiklińska, Adam Lewandowski, Kacper Krupa, Patrycja Jasińska, Aleksandra Warszawska:


Specjalne podziękowania dla Pani Anny Niteckiej, za pomoc i wykonanie wspaniałej kwiatowej dekoracji.

Fotogalerie:
https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1975962705764783&id=561773123850422
http://promocjewloclawskie.pl/chocen/dzien-kobiet-w-choceniu-2018
http://kujawy.media.pl/index.php/powiat-wloclawski/18742-byc-kobieta-koncert-w-choceniu#!Chocen_DK2018__10_

Powrót

Polecane artykuły:


Wielkie wsparcie dla Gminy

Otrzymaliśmy promesy na ponad 7,5 mln zł na 2 inwestycje:1. Budowa dróg na osiedlu domków jednorodzinnych w Choceniu - 5 592 490,10 zł.2. Kompleksowa modernizacja budynków w Czerniewicach i Śmi [...]

Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Choceniu bierze udział w programie „Laboratoria Przyszłości”

Co to są Laboratoria Przyszłości? Laboratoria Przyszłości to inicjatywa edukacyjna realizowana przez Ministerstwo Edukacji i Nauki we współpracy z Centrum GovTech w Kancelarii Prezesa Rady [...]