wtorek, 20 marzec 2018

Plus Medica - świadczenia z NFZ

https://www.chocen.pl/8-aktualnosci/4637-plus-medica-swiadczenia-z-nfz.html
Z wielką przyjemnością informujemy mieszkańców Gminy Choceń i powiatu Włocławskiego, iż od [...] Z wielką przyjemnością informujemy mieszkańców Gminy Choceń i powiatu Włocławskiego, iż od kwietnia 2018, przychodnia rehabilitacyjna Plus Medica w Choceniu, będzie świadczyła usługi w ramach kontraktu z NFZ. Pacjenci będą mogli korzystać z zabiegów z zakresu rehabilitacji ogólnoustrojowej w trybie ambulatoryjnym.

Zapraszamy do zgłaszania się ze skierowaniami do poradni rehabilitacyjnej jak i  na konkretne zabiegi. Na wszystkie wyżej wymienione  zakresy można umówić się osobiście w placówce Plus Medica w Choceniu przy ul. Północnej 5, oraz telefonicznie pod nr tel. 665-295-982.

Właściciele Przychodni Plus Medica w imieniu mieszkańców Gminy Choceń, składają podziękowania dla Wójta Gminy Choceń Romana Nowakowskiego oraz dla Rady Gminy, za dotychczasowe wsparcie dotacjami dla mieszkańców. Dzięki temu wsparciu mieszkańcy Gminy Choceń mogli korzystać z usług rehabilitacyjnych w znacznej części nieodpłatnie. To niespotykany ukłon władz lokalnych w kierunku potrzebujących za co bardzo dziękujemy.

Właściciele Plus Medica
Michał Dymek
Łukasz Bińkowski

Powrót

Polecane artykuły:


Umowa na nowy wóz strażacki dla OSP Wilkowice

W wyniku ogłoszonego przetargu na zakup nowego lekkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla jednostki z Ochotniczej Straży Pożarnej w Wilkowicach, wpłynęła jedna oferta od Firmy PERFEKT Radosł [...]

Absolutorium jednogłośnie

Podczas sesji Rady gminy Choceń, która odbyła się w dniu 21 czerwca 2022 r., przedstawiono Raport o stanie gminy za rok 2021. Następnie podjęto uchwałę w sprawie udzielenia Wójtowi gminy wotu [...]