wtorek, 24 lipiec 2018

Turniej sołectw w Czerniewicach

https://www.chocen.pl/8-aktualnosci/4884-turniej-solectw-w-czerniewicach.html
W Czerniewicach bawiliśmy się znakomicie. Gwoździem programu sołtysiady był turniej sołectw, w [...] W Czerniewicach bawiliśmy się znakomicie. Gwoździem programu sołtysiady był turniej sołectw, w którym wzięły udział cztery drużyny sołeckie. Rywalizowały drużyny z sołectwa Czerniewice I, Nakonowo Stare, Borzymie i Szczutkowo. Hitem sołtysiady były konkurencje z alkogoglami. Rywalizację wygrała drużyna z Nakonowa Starego. Dziękujemy wszystkim zawodnikom za dobrą zabawę.

Wspaniale zaprezentowały się na scenie dzieci z Przedszkola Niepublicznego w Czerniewicach oraz uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Wilkowicach. Muzycznymi gwiazdami wieczoru były zespoły „Mały z dużym” oraz „Dbomb”. Sołtysiadę zakończyła zabawa taneczna na świeżym powietrzu z zespołem "Extrim". Można było także zrobić zdjęcie w fotobudce i spróbować swoich sił w alkogoglach. Niezła zabawa, bo z jednej piłeczki przed sobą, można zobaczyć nawet trzy.

Organizatorzy – Urząd Gminy w Choceniu, Choceńskie Centrum Kultury – Biblioteka, dziękują pracownikom za przygotowanie wydarzenia, wszystkim służbom za zabezpieczenie imprezy, a publiczności za wspaniałą zabawę. Do zobaczenia na Zlocie Motocykli w dniach 17 – 18 sierpnia br.

 Więcej zdjęć: https://nwloclawek.pl/artykul/soltysiada-2018-w-czerniewicach/473382 

Powrót

Polecane artykuły:


Kamień Pamięci w Księżej Kępce

10 września 2022r. odbyło się odsłonięcie Kamienia ku Pamięci mieszkańcom wsi Księża Kępka pomordowanym podczas II wojny światowej. Uroczystości rozpoczęły się mszą św. w Kościele Pa [...]

Zaproszenie na otwarcie boiska

Wójt Gminy Choceń Roman Nowakowski oraz Dyrektor Szkoły w Wilkowicach Monika Leśniewska serdecznie zapraszają na uroczyste otwarcie boiska wielofunkcyjnego przy Szkole Podstawowej w Wilkowicach. [...]