wtorek, 22 czerwiec 2021

40 lecie Stowarzyszenia Twórców Ludowych

https://www.chocen.pl/8-aktualnosci/6649-40-lecie-stowarzyszenia-tworcow-ludowych-2.html
100%auto
Wiele ciepłych słów skierowano do władz i twórców ludowych Oddziału Włocławskiego Stowarzys [...]

Wiele ciepłych słów skierowano do władz i twórców ludowych Oddziału Włocławskiego Stowarzyszenia Twórców Ludowych z okazji jubileuszu 40 -lecia powstania. Uroczyste obchody jubileuszu odbyły się w dniu 21 czerwca 2021 r., o godz. 11.00 w Kujawsko – Dobrzyńskim Parku Etonograficznym w Kłóbce. Warto dodać, że Prezesem Oddziału Włocławskiego Stowarzyszenia Twórców Ludowych jest mieszkanka naszej gminy Pani Aleksandra Zawacka. Twórczyni, która od pierwszych chwil spotkania potrafi przekazać rozmówcy wspaniały humor i wiele ciekawych opowieści, a wykonane przez Panią Olę kwiaty i bukiety z bibuły i papieru są jak żywe. Serdecznie gratulujemy poświęcenia się pasji twórczego kultywowania tradycji kultury ludowej, folkloru i literatury ludowej.

Powrót

Polecane artykuły:


Przekazanie samochodu strażackiego

Marzenia się spełniają! Druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Nakonowie Starym, odbierają dziś wóz strażacki od producenta Firmy „WAWRZASZEK ISS Sp. z o.o.” z Bielsko Białej. Średni [...]

ZAPROSZENIE

W związku z przystąpieniem naszej gminy do pilotażowego programu REGIOGMINA -  „Usytuowanie na poziomie samorządów lokalnych instrumentów wsparcia dla MŚP, działających o model wielopo [...]