wtorek, 13 lipiec 2021

Nabór do Klubu Seniora

https://www.chocen.pl/8-aktualnosci/6682-gmina-chocen-wspiera-niesamodzielnych.html
Przypominamy Państwu o trwającym naborze do projektu pt.: „Gmina Choceń wspiera niesamodzielnyc [...]

Przypominamy Państwu o trwającym naborze do projektu pt.: „Gmina Choceń wspiera niesamodzielnych”. Projekt jest dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego współfinansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko - Pomorskiego na lata 2014-2020, Działanie 09.03. Rozwój usług zdrowotnych i społecznych, Poddziałanie 09.03.02 Rozwój usług społecznych, a okres jego realizacji trwa od 01.02.2021 r. do 30.09.2022 r.

Obecnie trwa nabór na 60 miejsc do Klubu Seniora oraz na szkolenia wiedzy 30 opiekunów faktycznych z zakresu opieki nad podopiecznymi.

Projekt realizowany jest przez Gminę Choceń/ Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Choceniu w partnerstwie z Fundacją Ośrodkiem Wsparcia Osób Niepełnosprawnychi Niesamodzielnych .

Wszystkie szczegóły i wymagane dokumenty znajdują się w zakładce projektu:

Urząd Gminy w Choceniu - Gmina Choceń wspiera niesamodzielnych

Powrót

Polecane artykuły:


Materiał audio 103 rocznicy odzyskania NIEPODLEGŁOŚCI

Obchody Narodowego Święta Niepodległości to niewątpliwie jedna z najważniejszych uroczystości w naszej gminie. Z tego tytułu przygotowaliśmy dla Was specjalny materiał audio upamiętniający [...]

4 fala COVID-19

Co dzień odnotowujemy dość znaczny wzrost osób przebywających na kwarantannie domowej na terenie gminy. Głównie są to dzieci ze szkół z terenu Gminy Choceń. Jednak oprócz nich są równie [...]