poniedziałek, 13 wrzesień 2021

Dożynki w Boniewie

https://www.chocen.pl/8-aktualnosci/6790-dozynki-w-boniewie.html
100%auto
W dniu 12 września 2021 r., w Boniewie odbyły się Powiatowo-Gminno-Parafialne dożynki. Podczas t [...]

W dniu 12 września 2021 r., w Boniewie odbyły się Powiatowo-Gminno-Parafialne dożynki. Podczas tego wydarzenia nie zabrało przedstawicieli naszej gminy. Gminna Choceń reprezentowana była przez delegację wieńca dożynkowego - radnych gminy Choceń: Bożenę Biegniewską, Joannę Podlaską, Zenona Krzyżaka, Stanisława Świątkowskiego, Józefa Pawłowskiego. W uroczystościach uczestniczyli także Wójt Gminy Roman Nowakowski wraz z Przewodniczącym Rady Gminy Choceń Józefem Dąbrowskim i Radnym Powiatu Włocławskiego Dawidem Dalamannem.


Bez tytułu cb459

Powrót

Polecane artykuły:


Rekrutacja na szkolenia

Toruńska Agencja Rozwoju Regionalnego rekrutuje osoby na organizowane szkolenia: - kurs kulinarny (bezpłatny 48 godzin - raz w tygodniu 6x8godzin) - kurs operatora dronów (566.50zł./osoba - 48 g [...]

Dożynki w Boniewie

W dniu 12 września 2021 r., w Boniewie odbyły się Powiatowo-Gminno-Parafialne dożynki. Podczas tego wydarzenia nie zabrało przedstawicieli naszej gminy. Gminna Choceń reprezentowana była przez [...]