czwartek, 07 październik 2021

ZAPROSZENIE

https://www.chocen.pl/8-aktualnosci/6842-zaproszenie-17.html
W związku z przystąpieniem naszej gminy do pilotażowego programu REGIOGMINA -  „Usytuowani [...]

W związku z przystąpieniem naszej gminy do pilotażowego programu REGIOGMINA -  „Usytuowanie na poziomie samorządów lokalnych instrumentów wsparcia dla MŚP, działających o model wielopoziomowego zarządzania regionem” w dniu  19 października o godzinie 15.00 (wtorek) w Sali  Konferencyjnej Urzędu odbędzie się spotkanie z przedstawicielami Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie odnośnie utworzenia w naszej gminie Lokalnej Organizacji Gospodarczej. W związku z tym zapraszamy przedsiębiorców z terenu naszej gminy, rolników a także wszystkie osoby, które myślą o założeniu własnej działalności do udziału w spotkaniu. Sala Konferencyjna Urzędu Gminy Choceń 19 października 2021 godz 15.00

Powrót

Polecane artykuły:


Dodatkowe zajęcia dla uczniów

Gmina Choceń otrzymała dofinansowanie na pocovidowe zajęcia dodatkowe dla uczniów. Środki w wysokości 21 tys. zł, pochodzą z rezerwy części oświatowej subwencji ogólnej na finansowanie org [...]

KOMUNIKAT NSP 2021

To już ostatni moment na spisanie się w Narodowym Spisie Powszechnym. Zapraszamy do Urzędu Gminy w Choceniu w godzinach pracy. [...]