piątek, 04 marzec 2022

Wolontariusze w drodze na granicę

https://www.chocen.pl/8-aktualnosci/7082-wolontariusze-w-drodze-na-granice.html
100%auto
Dwudziestu wolontariuszy ze Związku Harcerstwa Polskiego, z naszej gminy i powiatu, dziś wyruszył [...]

Dwudziestu wolontariuszy ze Związku Harcerstwa Polskiego, z naszej gminy i powiatu, dziś wyruszyło by pomagać na granicę polsko – ukraińską. Ich misja pomocy uchodźcom z Ukrainy będzie trwała ok. tygodnia. Wolontariusze na ten czas otrzymali zatankowany, gminny, zielony autobus. Przekazaliśmy także musy dla ukraińskich dzieci. Wolontariusze zaopatrzyli się także w rzeczy, które mogą być na granicy potrzebne. Będą pracować tam, gdzie będą potrzebni. Życzymy im wytrwałości, energii i siły!


image000002 9d18d

Powrót

Polecane artykuły:


Deklaracje do Centralnej Ewidencji Emisyjności Budynków do 30 czerwca

CEEB to baza danych, której podstawowym zadaniem jest sprawdzenie, czym Polacy ogrzewają swoje gospodarstwa domowe. Rejestr ma też pokazać, gdzie potrzebne jest wsparcie w wymianie tzw. kopciuchó [...]

Przetarg na poprawę zaopatrzenia ludności w wodę pitną

Ogłoszony został przetarg na realizację inwestycji pn poprawę zaopatrzenia ludności w wodę pitną poprzez budowę zbiorników retencyjnych wraz z niezbędną infrastrukturą w Choceniu.&nbs [...]