czwartek, 18 sierpień 2022

Jubileusz pracy kapelmistrza

https://www.chocen.pl/8-aktualnosci/7344-jubileusz-pracy-kapelmistrza.html
100%auto
Młodzi muzycy Młodzieżowej Orkiestry Dętej OSP w Śmiłowicach doskonalą swoje muzyczne pasje p [...]

Młodzi muzycy Młodzieżowej Orkiestry Dętej OSP w Śmiłowicach doskonalą swoje muzyczne pasje pod okiem kapelmistrza Michała Bagińskiego. W ostatni weekend świętowano jubileusz 20-lecia pracy artystycznej kapelmistrza. Spod jego batuty wychodzą kolejne roczniki młodych ludzi z naszej gminy, którym zaszczepił bakcyla muzyki. Orkiestra bierze aktywny udział w życiu gminy i regionu, wielokrotnie uświetniając wydarzenia kulturalne. Bez wątpienia jest wspaniałą wizytówką naszej gminy. Gratulujemy jubileuszu, dobra robota Panie Michale.

Zdjęcie dzięki uprzejmości Pana Mariusza Kieszkowskiego.

Powrót

Polecane artykuły:


Cymerman z brązowym medalem Mistrzostw Europy

W terminie od 11-20 listopada w Turcji( Antalaya) rozegrane zostały Mistrzostwa Europy Seniorów w Kickboxingu, w mistrzostwach brało udział 70 reprezentantów Polski. Wśród kadrowiczów znalazł [...]

UWAGA!

Przerwa w dostawie wody w Choceniu i okolicach dziś od 23:00 do 5:00 rano z powodu modernizacji sieci. Przepraszamy za utrudnienia. [...]