poniedziałek, 22 sierpień 2022

„PUP Włocławek rozpoczyna nabór wniosków na dotacje”

https://www.chocen.pl/8-aktualnosci/7348-pup-wloclawek-rozpoczyna-nabor-wnioskow-na-dotacje.html
Powiatowy Urząd Pracy we  Włocławku informuje, iż  będzie prowadził nabór wniosków [...]

Powiatowy Urząd Pracy we  Włocławku informuje, iż  będzie prowadził nabór wniosków o przyznanie jednorazowych środków na podjęcie działalności od 22 sierpnia 2022r. do 26 sierpnia 2022r.

Kwota dofinansowania wynosi 27 tysięcy złotych. O dotację może ubiegać się osoba bezrobotna zarejestrowana w bazie włocławskiego urzędu pracy. Ponadto zainteresowany dofinansowaniem,  musi przedstawić ciekawy pomysł na własną działalność, który będzie poparty doświadczeniem zawodowym bądź udokumentowanymi kwalifikacjami osoby wnioskującej o dotację.

W tym samym terminie PUP we Włocławku będzie prowadził nabór wniosków na doposażenie lub wyposażenie stanowiska pracy. W tym wypadku wsparcie finansowe to również 27 tysięcy złotych. Warunkiem przyznania funduszy przez PUP, jest pisemna deklaracja przedsiębiorcy, o utworzeniu i utrzymaniu stanowiska pracy, a co za tym idzie zatrudnienie osoby bezrobotnej na okres 24 miesięcy od momentu przyznania środków z urzędu pracy.

Powrót

Polecane artykuły:


Węgiel już u mieszkańców

W ramach zawartej 14 listopada 2022 roku umowy z PGE Paliwa sp. z o.o dotyczącej sprzedaży węgla na potrzeby zakupów preferencyjnych przez osoby fizyczne w gospodarstwach domowych Gmina Choceń sp [...]

Certyfikaty jakościowe paliw stałych

Gmina Choceń przekazuje do wglądu certyfikaty jakościowe paliw stałych dostępnych w składach na terenie Gminy Choceń.Link nr 1Link nr 2Link nr 3Link nr 4Link nr 5Link nr 6 [...]