wtorek, 23 sierpień 2022

Analiza zagrożeń na obszarach wodnych

https://www.chocen.pl/8-aktualnosci/7351-analiza-zagrozen-na-obszarach-wodnych.html
Zapewnienie bezpieczeństwa na obszarach wodnych to ważny temat dla naszej gminy. W związku z powy [...]

Zapewnienie bezpieczeństwa na obszarach wodnych to ważny temat dla naszej gminy. W związku z powyższym na podstawie art. 4 ustawy z dnia 18 sierpnia 2011 r. o bezpieczeństwie osób przebywających na obszarach wodnych (t.j. Dz. U. z 2022 r. poz. 147) sporządzono „Analizę zagrożeń w tym identyfikację miejsc, w których występuje zagrożenie dla bezpieczeństwa osób wykorzystujących obszar wodny do pływania, kąpania się, uprawiania sportu lub rekreacji na terenie Gminy Choceń”. Jest to dokument, który przedkładamy do konsultacji. Uwagi prosimy przesyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Analiza zagrożeń stanowi weryfikację występowania obszarów wodnych w granicach administracyjnych Gminy Choceń, ocenę zagrożeń, w tym identyfikację miejsc, w których występuje zagrożenie dla bezpieczeństwa osób wykorzystujących obszar wodny - zarządzany przez Wójta Gminy Choceń - do pływania, kąpania się, uprawiania sportu lub rekreacji.

Pobierz dokument

Powrót

Polecane artykuły:


Cymerman z brązowym medalem Mistrzostw Europy

W terminie od 11-20 listopada w Turcji( Antalaya) rozegrane zostały Mistrzostwa Europy Seniorów w Kickboxingu, w mistrzostwach brało udział 70 reprezentantów Polski. Wśród kadrowiczów znalazł [...]

Już wkrótce PUP rusza z kolejnymi naborami wniosków

Powiatowy Urząd Pracy we  Włocławku informuje, iż od 05 do 09 grudnia 2022r. będzie prowadził nabór wniosków o przyznanie jednorazowych środków na podjęcie działalności i na dop [...]