czwartek, 25 sierpień 2022

Dożynki w Śmiłowicach za tydzień w niedzielę

https://www.chocen.pl/8-aktualnosci/7357-dozynki-w-smilowicach-za-tydzien-w-niedziele.html
100%auto
Zapraszamy na dożynki gminno - parafialne do Śmiłowic w dniu 4 września br. Rolę Starostów do [...]

Zapraszamy na dożynki gminno - parafialne do Śmiłowic w dniu 4 września br. Rolę Starostów dożynek będą pełnili Pani Agnieszka Bińkowska ze Śmiłowic oraz Pan Sławomir Nowakowski z Siewierska.

Starościna dożynek

Pani Agnieszka Bińkowska jest mężatką, ma 2 dzieci: syna Tymona w wieku 11 lat i córkę Łucję w wieku 7 lat. Mieszka wraz z mężem Michałem i rodziną w Śmiłowicach. Pani Agnieszka jest przewodniczącą Rady Rodziców Szkoły Podstawowej im. Anny Wajcowicz w Śmiłowicach. Na terenie gminy prowadzą wspólnie z mężem gospodarstwo o łącznej pow. prawie 6 ha. Zajmują się produkcją owoców. W gospodarstwie koncentrują się na uprawie jabłek. Pani Agnieszka lubi czytać książki, a jej marzeniem jest podróż do okoła świata.

Starosta dożynek

Pan Sławomir Nowakowski ma syna Adama w wieku 8 lat i zamieszkuje w miejscowości Siewiersk od urodzenia. Wspólnie z partnerką Katarzyną prowadzą gospodarstwo rolne o łącznej powierzchni ponad 35 ha. Zajmują się produkcją głównie zbóż, rzepaku, kukurydzy. Pan Sławomir jest bardzo dobrym rolnikiem i osiąga bardzo dobre plony. Z trudem wygospodarowany czas wolny Pan Sławomir przeznacza dla rodziny, uwielbia bawić się z synem.

Powrót

Polecane artykuły:


Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Dorzecza Zgłowiączki – główne założenia LSR na lata 2014-2020

CEL OGÓLNY 1 Cele ogólne, cele szczegółowe oraz konkretne przedsięwzięcia, jakie są realizowane na terenie funkcjonowania Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania Dorzecza Zgłowiączki określ [...]

Informacja z sesji Rady Gminy Choceń

Na XLV sesji Rady Gminy Choceń kadencji 2018-2023, która odbyła się w dniu 29 listopada 2022 r. (wtorek) o godz. 9.00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Choceniu, radni gminy przyjęli sprawozd [...]