wtorek, 15 listopad 2022

Zawody strzeleckie z okazji Narodowego Święta Niepodległości

https://www.chocen.pl/8-aktualnosci/7470-zawody-strzeleckie-z-okazji-narodowego-swieta-niepodleglosci.html
Z okazji Narodowego Święta Niepodległości przeprowadzono zawody strzeleckie, zwycięzców tych z [...]

Z okazji Narodowego Święta Niepodległości przeprowadzono zawody strzeleckie, zwycięzców tych zawodów uhonorowano w dniu 11 listopada br. Wręczenia nagród dokonali: Wójt Gminy Choceń - Pan Roman Nowakowski, mjr Stanisław Dykowski oraz przewodniczący Rady Gminy Choceń - Pan Józef Dąbrowski.

W zawodach wzięło udział 38 uczniów szkół ponadpodstawowych (19 dziewcząt oraz 19 chłopców). Najlepszą strzelczynią została Julia Żychlińska uczennica klasy III A SLO w Choceniu (83pkt /100 pkt), natomiast najlepszym strzelcem został Rafał Borzenda uczeń klasy III A SLO w Choceniu (88 pkt /100 pkt).

Wyniki klasyfikacji indywidulanej szkół ponadpodstawowych w Choceniu:

Dziewczęta:

I miejsce – Julia Żychlińska, klasa III A SLO, 83 pkt.

II miejsce – Małgorzata Sobocińska, klasa IV A SLO, 77 pkt. „10”.

III miejsce – Nikola Więtczak, klasa I A SLO, 77 pkt. „9”.

IV miejsce – Oliwia Feliniak, klasa IV A SLO, 76 pkt.

Chłopcy:

I miejsce – Rafał Borzenda, klasa III A SLO, 88 pkt.

II miejsce – Mateusz Wieczorek, klasa I A SLO, 87 pkt.

III miejsce – Norbert Lewandowski, klasa II A SLO, 82 pkt.

IV miejsce – Jakub Szatkowski, klasa III A SLO, 79 pkt. 

W klasyfikacji zespołowej trzy pierwsze miejsca zajęły:

I miejsce – klasa III A SLO (316 pkt / 400 pkt) w składzie: Julia Żychlińska, Wiktoria Klauza, Rafał Borzenda oraz Jakub Szatkowski.

II miejsce – klasa I A SLO (307 pkt / 400 pkt) w składzie: Nikola Więtczak, Anna Dębczyńska, Mateusz Wieczorek oraz Łukasz Kordyl. 

III miejsce – klasa IV A SLO (291 pkt / 400 pkt) w składzie: Małgorzata Sobocińska, Oliwia Feliniak, Damian Konarski oraz Hubert Pilip.

W klasyfikacji zespołowej szkół podstawowych pierwsze miejsce zajęła Szkoła Podstawowa w Wilkowicach, w składzie: Tarczyńska Oliwia, Jankowska Hanna, Banasik Eryk, Płoszaj Antoni (159 pkt).

Na drugim miejscu uplasowała się Szkoła Podstawowa im. Anny Wajcowicz w Śmiłowicach, w składzie: Walewicz Klaudia, Kujawska Karolina, Wojciechowski Marcel, Klonowski Marcel (144 pkt).

Na trzecim miejscu uplasowała się Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Choceniu w składzie: Betka Martyna, Piasecka Paulina, Górski Adam, Urbański Igor (130 pkt).

Wyniki klasyfikacji indywidulanej szkół podstawowych:

Dziewczęta

Lp.

Nazwisko, imię

Wyniki

Miejsce

1.

TARCZYŃSKA  Oliwia (Wilkowice)

42

I

2.

JANKOWSKA  Hanna (Wilkowice)

41

II

3.

WALEWICZ  Klaudia (Śmiłowice)

39

III

Chłopcy

Lp.

Nazwisko, imię

Wyniki

Miejsce

1.

PŁOSZAJ  Antoni (Wilkowice)

38/2

I

2.

BANASIK  Eryk (Wilkowice)

38/1

II

3.

WOJCIECHOWSKI  Marcel (Śmiłowice)

37

III

 

Gratulujemy.

Powrót

Polecane artykuły:


Młodzieżowe Drużyny Pożarnicze z dofinansowaniem

W dniu 8 listopada br., w Choceńskim Centrum Kultury - Biblioteka gościliśmy Młodzieżowe Drużyny Pożarnicze, które odebrały promesy na dofinansowanie MSWiA. Promesy wręczyli Pani Poseł na S [...]

Budowa zbiorników retencyjnych na wodę pitną w Choceniu

Trwają prace przy budowie zbiorników retencyjnych w Choceniu w ramach realizacji inwestycji pt.:  „Poprawa zaopatrzenia ludności w wodę pitną”. Wykonawcą zadania jest firma Kan-Invest M [...]