wtorek, 15 listopad 2022

Przetarg na modernizację przedszkoli

https://www.chocen.pl/8-aktualnosci/7471-przetarg-na-modernizacje-przedszkoli-2.html
  Ogłoszony został ponownie przetarg na realizację inwestycji pn Kompleksowa modernizacja b [...]

 

Ogłoszony został ponownie przetarg na realizację inwestycji pn Kompleksowa modernizacja budynków w Czerniewicach i Śmiłowicach, służąca poprawie ich efektywności energetycznej z zastosowaniem OZE, ponieważ pierwsze postepowanie zostało unieważnione.

Oferty można składać za pośrednictwem Platformy eZamawiajacy pod adresem https://chocen.ezamawiajacy.pl. do dnia 30 listopada 2022 r. do godz. 10:00.

Przedmiot zamówienia obejmuje modernizację dwóch budynków w których znajdują się przedszkola w Śmiłowicach oraz w Czerniewicach. Zakres robót obejmuje m.in: termomodernizację budynków docieplenie ścian zewnętrznych i stropodachu, montaż paneli fotowoltaicznych, wymianę armatury C.O. i instalacji sanitarnej, wymianę instalacji kanalizacyjnej, wykonanie podjazdu dla osób niepełnosprawnych, wymianę kotłów C.O., wykonanie gładzi wewnętrznych, malowanie pomieszczeń,  naprawę podłóg, wymianę okien i drzwi zewnętrznych z drewnianych na PCV.

Zakończenie zadania planowane jest na wrzesień 2023 r. Inwestycja jest współfinansowana w ramach Rządowego Programu Polski Ład: Programu Inwestycji Strategicznych.

Powrót

Polecane artykuły:


Zima 2022/2023

Podobnie jak w ubiegłych latach gmina przyjęła w zimowe utrzymanie część dróg powiatowych, przyporządkowane zostały do rejonów jak poniżej: Obszar A – Przedsiębiorstwo Usługowo Transpo [...]