czwartek, 19 styczeń 2023

Komendant Komisariatu Policji w Kowalu na emeryturze

https://www.chocen.pl/8-aktualnosci/7571-komendant-komisariatu-policji-w-kowalu-na-emeryturze.html
W dniu 12 stycznia 2023 r., ze służby w Policji odszedł na emeryturę Komendant Komisariatu Polic [...]

W dniu 12 stycznia 2023 r., ze służby w Policji odszedł na emeryturę Komendant Komisariatu Policji w Kowalu asp. sztab. Marcin Koziński. Pan Marcin wstąpił do Policji w Olsztynie, a potem wrócił z rodziną na Kujawy i zamieszkał w gminie Choceń. Jego 30-letnia służba przebiegała przez Posterunki Policji w Choceniu i Chodczu oraz Komisariat Policji w Kowalu, gdzie był kierownikiem rewiru dzielnicowych a następnie awansował na Komendanta. Posterunek Policji w Choceniu podlegał bezpośrednio Panu Komendantowi, tak więc czuwał nad gminą Choceń i jako Komendant i jako mieszkaniec. Mieliśmy okazję współpracować wielokrotnie. Bardzo dziękujemy Panu asp. sztab. Marcinowi Kozińskiemu za życzliwą i przyjazną współpracę, a także wsparcie w trudnych momentach oraz życzymy samych pogodnych dni podczas zasłużonego odpoczynku.

Powrót

Polecane artykuły:


Fundusze europejskie na szkolenia dla firm

Przedsiębiorców i pracowników firm MŚP zapraszamy na bezpłatne spotkanie informacyjne online pt.  „Fundusze europejskie na szkolenia dla firm”. Spotkajmy się w dniu  17 stycznia 2 [...]

LUX MED Diagnostyka zaprasza na bezpłatne badania mammograficzne dla Pań w wieku 50-69 lat finansowane przez NFZ w ramach Programu Profilaktyki Raka Piersi.