poniedziałek, 18 październik 2021

Konsultacje społeczne

https://www.chocen.pl/8-aktualnosci/6855-konsultacje-spoleczne.html
Gmina Choceń bierze udział w pilotażowym projekcie REGIOGMINA „Usytuowanie na poziomie samorzą [...]

Gmina Choceń bierze udział w pilotażowym projekcie REGIOGMINA „Usytuowanie na poziomie samorządów lokalnych instrumentów wsparcia dla MŚP, działających w oparciu o model wielopoziomowego zarządzania regionem.”

Na potrzeby projektu został przygotowany projekt Lokalnego Programu Rozwoju Gospodarczego w związku z tym zapraszamy Państwa do udziału w konsultacjach projektu. Zainteresowane osoby mogą zapoznać się z projektem dokumentu na stronie internetowej www.chocen.pl oraz w siedzibie  Urzędu Gminy Choceń w godzinach pracy Urzędu.

 Uwagi i opinie można składać w formie pisemnej bądź drogą elektroniczną na formularzu zamieszczonym na stronie www.chocen.pl. Wypełnione formularze należy dostarczyć do Urzędu Gminy lub przesłać pocztą tradycyjną na adres Gmina Choceń ul. Sikorskiego 12, 87-850 Choceń. 

Pierwsze spotkanie konsultacyjne odbędzie się w dniu 19.10.2021 o godzinie 15.00 w Sali Konferencyjnej Urzędu Gminy

Uwagi i opinie należy przedstawić w terminie od 19.10.2021 do 22.11.2021

Program Rozwoju - pobierz
Karta opinii - pobierz

Powrót

Polecane artykuły:


Ogłosiliśmy przetarg na kruszywo

Ogłoszony został przetarg na Zakup i dostawę kruszywa drogowego wapienno-żwirowego na terenie Gminy Choceń. Oferty można składać za pośrednictwem Platformy eZamawiajacy pod adresem https://ch [...]

UWAGA! - utrudnienia w ruchu na ulicy Sikorskiego.

W związku z montażem progu wyspowego w ciągu ulicy Sikorskiego w dniu dzisiejszym tj. 26.07.2022 wystapią ograniczenia w ruchu na odcinku od BS Choceń do Stacji Paliw,  w godzinach 9:00 - 16 [...]